Ibrahimovic wrócił do treningu. Genoa może się bać?

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic fot. PressFocus

Zlatan Ibrahimovic według najnowszych doniesień włoskich mediów wrócił do treningu z drużyną. Wydaje się zatem, że Szwed będzie mógł wystąpić w ostatnich meczach AC Milanu w 2020 roku. Przypomnijmy, że swoje kolejne spotkanie mediolańczycy rozegrają już w środę.

Zlatan Ibrahimović w ostatnim czasie był wyłączony z gry. Wpływ miała na to kontuzja mięśniowa ścięgna podkolanowego. 39-latek przegapił między innymi starcie przeciwko SSC Napoli, ale Rossoneri poradzili sobie bez kluczowego zawodnika, wygrywając 3:1.

Sky Sport Italia podaje natomiast, że do Szwed wrócił już do treningu z resztą zespołu, w którym uczestniczył także Alexis Saelemaekers. W związku z tym, w ostatnich meczach w roku, trener Stefano Pioli będzie miał nieco większy wachlarz możliwości przy ustalaniu składu. Kto wie, czy wymieniona dwójka nie zagra już przeciwko Genoi.

Ibrahimovic jeszcze w tym tygodniu wróci do gry?

Przypomnijmy, że w niedzielny wieczór AC Milan zremisował na swoim stadionie z Parmą Calcio. Mimo że Gialloblu prowadzili różnicą dwóch goli, to nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku do końca. Rossoneri złapali dobry rytm gry, co skutkowało tym, że urwali się ze stryczka, remisując 2:2.

Mediolański team jest aktualnie liderem Serie A, ale za jego plecami czyha już grupa pościgowa z Interem Mediolan na czele, który traci trzy “oczka” do Czerwono-czarnych. Milan okazję do powiększenia swojego bilansu punktowego będzie miał już w środę.

Komentarze