Ibrahimovic: mógłbym zostać w Milanie do końca życia

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic fot. PressFocus

Zlatan Ibrahimović nie ukrywał radości po podpisaniu nowej umowy z Milanie. – Jeśli mogę zostać w tym klubie, to chętnie to zrobię – powiedział Szwed w rozmowie z klubową telewizją Rossonerich.

“Milan to mój dom”

Zlatan Ibrahimović przedłużył kontrakt z ekipą z San Siro na kolejny sezon. Tym samym reprezentant Szwecji będzie bronił barw teamu z San Siro do końca czerwca 2022 roku.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Czekałem na ten dzień i teraz już wiem, że będą w Milanie na kolejny sezon. To dla mnie naprawdę bardzo ważne – rzekł Ibra w rozmowie z klubową telewizją.

– Zawsze powtarzałem, że czuję się w Milanie jak w domu. Jestem niezwykle szczęśliwy. Czuję się w klubie komfortowo. Uwielbiam wszystkich ludzi, którzy pracują w Milanie, moich kolegów, trenerów i kibiców, za którym bardzo tęsknię. Chciałby, aby wrócili już na trybuny – kontynuował 39-latek.

– To naprawdę jest mój dom. Jeśli miałbym zostać w Milanie do końca życia, to z chęcią bym się na to zgodził – powiedział napastnik Rossonerich.

Owocna współpraca Szweda z trenerem Milanu

Ibrahimovic nie szczędził też pochlebnych słów w kierunku trenera Stefano Pioliego. – Praca z trenerem Piolim jest naprawdę bardzo dobra. Ma odpowiednią mentalność. Ponadto wyróżnia się niezwykłą energią, dzięki której zmienia zespół i chce dla nas wszystkich jak najlepiej – powiedział zawodnik.

Ibra swoją drugą przygodę z Milanem zaczął w styczniu minionego roku. W tym sezonie Serie A zdobył 15 bramek, tracąc 10 do pierwszego w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej Cristiano Ronaldo.

Komentarze