Ibrahimović doszedł do zdrowia, Szwed gotowy do treningów

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. PressFocus

Zlatan Ibrahimović wyleczył kontuzję więzadła krzyżowego. 41-latek według informacji Goal.com jest gotowy do rozpoczęcia treningów.

  • AC Milan będzie solidnie wzmocniony na duga część sezonu
  • Goal.com przekazało, że do treningów w poniedziałek wróci Zlatan Ibrahimović
  • Szwedzki napastnik był wyłaczony z gry od maja tego roku

Ibrahimovic wyleczył kontuzję

Zlatan Ibrahimovic był wyłączony z powodu kłopotów zdrowotnych przez ponad pół roku. W końcu jednak do kibiców AC Milan dotarły optymistyczne wiadomości w sprawie stanu zdrowia Szweda.

Goal.com przekazał, że Ibrahimović doszedł już do pełni zdrowia po kontuzji zerwania więzadła krzyżowego. Z tego powodu doświadczony napastnik był wyłączony z gry przez siedem miesięcy.

Zobacz także:

Szwedzki zawodnik przeszedł w maju operację. Według źródła Ibra jest już gotowy do rozpoczęcia treningów drużyną. Piłkarz Rossonerich do zajęć wrócą piątego grudnia.

AC Milan to aktualny mistrz Serie A. Obecnie team ze Stadio San Siro zajmuje drugie miejsce w tabeli ligi włoskiej, legitymując się bilansem 33 punktów na koncie po rozegraniu 15 meczów. Do lidera rozgrywek SSC Napoli mediolańczycy tracą osiem punktów.

Ibrahimović w trakcie swojej kariery bronił także barw takich klubów jak: Malmoe, Ajax, Juventus, Inter, PSG, Man Utd, czy LA Galaxy. W reprezentacji piłkarz wystąpił natomiast w 121 meczach, zdobywając w nich 62 bramki.

Czytaj więcej: Zmianie ulegnie rola Allegriego w Juventusie, Włoch będzie miał większe pole manewru w klubie

Komentarze