Jose Mourinho wybaczył obrońcy? Szykuje się powrót do kadry

Rick Karsdorp
Rick Karsdorp Pressfocus

Rick Karsdorp po bardzo słabej rundzie jesiennej wdał się w konflikt z Jose Mourinho i został odstawiony od składu AS Romy. Nicolo Schira przekazał, że Holender w ostatnim czasie odbył kilka rozmów z The Special One i ma zostać włączony do kadry na najbliższe spotkania. 

  • Jose Mourinho odsunął Ricka Karsdorpa w trakcie sezonu od kadry AS Romy
  • Holender grał bez zaangażowania co wywołało wściekłość Jose Mourinho
  • Obaj panowie odbyli ostatnio kilka rozmów i trener jest gotowy przywrócić defensora do składu

Rick Karsdorp otrzymał kolejną szansę od Mourinho?

Jose Mourinho nie należy do trenerów cierpliwych. Portugalczyk bardzo szybko zdał sobie sprawę, że Rick Karsdorp sezonie 2022/23 jest bez formy i postanowił odstawić go od składu. Trener Romy był wręcz wściekły, gdyż jego zdaniem zawodnik nie wykazywał chęci do gry. Uważał, że jego brak zaangażowania widoczny był na murawie.

28-latek nie znalazł się w kadrze w żadnym z ostatnich dziewięciu spotkań Wilków. Media włoskie spodziewały się, że prawy obrońca zimą rozstanie się z klubem, jednak tak się nie stało. Najnowsze informacje na temat sytuacji Karsdorpa przekazał Nicolo Schira.

Agent zawodnika w rozmowie z DeTelegraaf przekazał, że Holender odbył w ostatnim czasie wiele rozmów z Jose Mourinho. Te z kolei poprawiły ich stosunki. W klubie panuje przekonanie, że Karsdorp może przydać się na resztę sezonu i wkrótce znów pojawi się w kadrze AS Romy. 

Losy zawodnika mogłyby się potoczyć inaczej, gdyby do włodarzy klubu wpłynęły atrakcyjne oferty za 28-latka. Tak się jednak nie stało, dlatego Jose Mourinho po kilku rozmowach wybaczył piłkarzowi i postanowił obdarzyć kredytem zaufania. 

Przeczytaj również: Transferowy cel Milanu mógł trafić do Romy

Komentarze