Liverpool kusi pomocnika Atalanty. Jasna deklaracja zawodnika

Teun Koopmeiners
Teun Koopmeiners Pressfocus

Teun Koopmeiners w ostatnich dniach łączony był z Liverpolem. The Reds poszukują wciąż zawodnika, który wzmocni drugą linię zespołu. Holender skomentował doniesienia mediów łączące go z przenosinami do Premier League.

  • Liverpool chciałby sprowadzić Teuna Koopmeinersa
  • Holender woli dalej grać w barwach Atalanty Bergamo
  • The Reds nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty za 24-latka

Koopmeiners nie zamierza odchodzić z Atalanty

Trwają poszukiwania przez Liverpool zawodnika, który mógłby wzmocnić drugą linię zespołu. W ostatnich tygodniach wielu zawodników było łączonych z przenosinami do The Reds, choć nie udało się jeszcze sfinalizować żadnej transakcji. Wolverhampton nie był skłonny sprzedać Matheusa Nunesa, dlatego zespół z Anfield skłonił się w kierunku zawodnika Atalanty Bergamo.

Media informowały, że Liverpool chciałby sprowadzić Teuna Koopmeinersa. Atalanta nie zamierza jednak sprzedawać swojego pomocnika. Plotki transferowe skomentował wreszcie sam zainteresowany.

– Widziałem plotki na temat mnie i Liverpool. To miłe, ale ja jestem w 100 procentach skoncentrowany na grze dla Atalanty. Jestem bardzo szczęśliwy, że dla niej gram – stwierdził Holender.

Fabrizio Romano przekazał natomiast, że Liverpool nie wystosował żadnej oficjalnej oferty transferowej za Koopmeinersa. Wszystko wskazuje na to, że The Reds będą musieli poszukać innego kandydata do wzmocnienia linii pomocy.

Komentarze