Higuain wygryzie Mandzukicia z Juve?

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Dziennikarz Goal.com Romeo Agresti sugeruje, że Juventus FC po zatrudnieniu Maurizio Sarriego w roli trenera, może rozstać się z Mario Mandzukiciem, a kolejną szansę zaistnienia w szeregach Starej Damy miałby dostać Gonzalo Higuain.

Czytaj dalej…

Chorwacki zawodnik niedawno, bo w kwietniu tego roku parafował nową umowę z Juve, obowiązującą do 2021 roku. Mandzukić to jeden z największych ulubieńców kibiców Juventusu. 60-letni szkoleniowiec ma mieć jednak inny plan na budowę ataku Bianconerich.

Sarri nie ukrywa, że jest entuzjastą talentu “Pipity”, którego w styczniu pozyskał na wypożyczenie do Chelsea FC z Juve. W związku z tym, że Włoch jest jednym z głównych kandydatów do zastąpienia Massimiliano Allegriego na stanowisko opiekuna mistrzów Włoch, to pojawiła się opcja, że Higuain może na dobre wrócić do Juve.

Argentyński napastnik zasilił szeregi Juve w 2016 roku z SSC Napoli, kosztując wówczas 90 milionów euro. Jak na razie Higuain w szeregach Biało-czarnych zaliczył łącznie 105 meczów, notując 55 trafień i 12 asyst.

Komentarze