Higuain i Piątek od wtorku w nowych klubach?

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Na poniedziałek zaplanowane jest spotkanie włoskiej ekstraklasy, w którym AC Milan zmierzy się z CFC Genoą. Wszystko wskazuje na to, że w kadrze Rossonerich zabraknie Gonzalo Higuaina, który lada moment powinien zasilić szeregi Chelsea FC, czytamy na łamach Football Italia.

Czytaj dalej…

Włoska prasa donosi, że umowy w sprawie transferów zostały już praktycznie przygotowane, ale transakcje z udziałem “Pipity”, którego w Milanie ma zastąpić Krzysztof Piątek, mają zostać oficjalnie ogłoszone we wtorek rano.

Warto zaznaczyć, że w kontekście polskiego napastnika cały czas omawiane są szczegóły transferu. Piątek ma trafić do mediolańskiej ekipy za 35 mln euro, ale klub z Ligurii ma sobie zapewnić dodatkowe bonusy, co może im zapewnić łącznie 40 mln euro zysku z tytułu sprzedaży reprezentanta Polski.

Ostatnio pojawiły się głosy, że Milan w ramach transakcji z Genoą miałby oddać jednego ze swoich piłkarzy. La Gazzetta dello Sport sugeruje, że szeregi teamu z portowego miasta może zasilić Alen Halilović, który w tym sezonie rozegrał trzy mecze w Lidze Europy.

Komentarze