Hellas dobił targu. Sięgnie po zawodnika ze stolicy Niemiec

Suat Serdar
Suat Serdar IMAGO / Jan Huebner

Suat Serdar zostanie zawodnikiem Hellasu Verona. Czterokrotny reprezentant Niemiec trafi na Stadio Marcantonio Bentegodi w ramach rocznego wypożyczenia. 26-latek we wtorek pojawi się w siedzibie klubu, aby przejść testy medyczne i złożyć podpis na kontrakcie – informuje Nicolo Schira.

  • Hellas Verona wkrótce potwierdzi transfer Suata Serdara
  • Niemiec trafi do drużyny Marco Baroniego w ramach wypożyczenia
  • Już jutro 26-latek pojawi się na testach medycznych

Suat Serdar zostanie piłkarzem Hellasu Verona

Nicolo Schira za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że Hellas Verona lada moment pozyska środkowego pomocnika. Zawodnikiem, który trafi pod skrzydła Marco Baroniego będzie Suat Serdar. Czterokrotny reprezentant Niemiec zawita na Stadio Marcantonio Bentegodi w ramach rocznego wypożyczenia.

Suat Serdar już we wtorek przyleci do Werony, gdzie uda się do siedziby klubu, aby przejść obowiązkowe testy medyczne. Od razu po nich prawdopodobnie złoży podpis na kontrakcie i zostanie przedstawiony jako nowym zawodnik Hellasu.

Czterokrotny reprezentant Niemiec bronił barw Herthy Berlin od 2021 roku. Wówczas stołeczny klub zapłacił Schalke za jego transfer około ośmiu milionów euro. Suat Serdar w barwach tego klubu do tej pory rozegrał 69 spotkań, w których zdobył osiem bramek oraz zanotował cztery asysty.

Sprawdź także: Niechciany napastnik Interu może wylądować w Turynie

Komentarze