Hellas chce wzmocnić atak. Na celowniku snajper z Holandii

Jurgen Locadia
Jurgen Locadia PressFocus

Hellas Werona czeka walka o utrzymanie w Serie A. Ekipa ze Stadio Marcantonio Bentegodi nie zamierza pozostawiać swoich losów przypadkowi i planuje wzmocnienia ataku. Na celowniku Gialloblu znalazł się Jurgen Locadia, który obecnie pozostaje bez przynależności klubowej.

  • Hellas chce wzmocnić ofensywę
  • Na celowniku ekipy z Werony znalazł się Jurgen Locadia
  • Holender obecnie pozostaje bez klubu

Locadia trafi do Serie A?

Mierzący 1,93 m Jurgen Locadia to zawodnik, z którym – według doniesień Nicolo Schiry – aktualnie rozmawia Hellas. Gialloblu chcą wzmocnić siłę ataku, ponieważ liczby w ofensywie nie zachwycają. Po 23 meczach zespół ze Stadio Marcantonio Bentegodi ma na koncie 20 goli, co oznacza, że ofensywa drużyny z Werony jest czwartą najgorszą w całej lidze.

Niesatysfakcjonujące wyniki Gialloblu zmuszają włodarzy klubu do poszukiwania piłkarzy, którzy mogą pomóc w walce o utrzymanie w Serie A. Okienko transferowe zostało już zamknięte, co oznacza, że do Werony mogą trafić tylko zawodnicy z karta w ręku. Do takich należy Locadia. Holender w styczniu rozstał się z Perepolis, gdzie w dziewięciu meczach tego sezonu zdobył sześć bramek.

29-latek w CV ma takie kluby jak PSV Eindhoven, Brighton, Hoffenheim, Cincinnati i Vfl Bochum. W styczniu 2018 roku za 17 milionów euro zamienił Eredivisie na Premier League, ale angielskich boisk nie podbił – w 46 starciach w koszulce Mew strzelił sześć goli.

Komentarze