Harry Maguire na liście życzeń włoskich gigantów

Harry Maguire
Harry Maguire Imago/Rich Graessle

Harry Maguire zdaje się już być całkowicie zbędny Erikowi ten Hagowi. Defensor Manchesteru United ma jednak bardzo wysokie notowania we Włoszech. Redakcja Corierre della Sera jest zdania, że najsilniejsze kluby z Serie A są chętne na pozyskanie reprezentanta Anglii. 

  • Harry Maguire nie ma już przyszłości w Manchesterze United
  • Reprezentant Anglii cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony włoskich klubów
  • Napoli, Juventus, Inter, Milan i Roma byłyby gotowe wypożyczyć stopera Czerwonych Diabłów

Maguire ze sporą szansą na transfer do Serie A

W kraju wyśmiewany, we Włoszech podziwiany? Zaskakujące informacje na temat Harry’ego Maguire’a przekazali w czwartek dziennikarze redakcji Corierre della Sera. Zgodnie z ich wiedzą piłkarz Manchesteru United cieszy się sporą popularnością wśród przedstawicieli niemal wszystkich największych włoskich klubów.

Włoscy dziennikarze w gronie klubów zainteresowanych pozyskaniem stopera wymieniają Napoli, Juventus, Inter Mediolan, AC Milan i AS Romę. Nie doszło jeszcze do konkretnych rozmów z żadnym z klubów, jednak możliwość przenosin 30-latka do Włoch jest realną opcją. 

Największe szanse na powodzenie ma wypożyczenie z opcją wykupu. Maguire ma kontrakt ważny końca czerwca 2025 roku. Czerwone Diabły byłyby jednak gotowe pozbyć się go już tego lata.

U nas też: Transferowe deja vu w Mediolanie. Z Interu do Premier League

Komentarze