Handanović zostaje w Interze na kolejny sezon

Samir Handanović
Samir Handanović PressFocus

Samir Handanović zostanie w Interze Mediolan na kolejny sezon. Taką informację przekazał włoski dziennikarz Fabrizio Romano, który dodaje, że już wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia tych doniesień.

  • Handanović zostaje na kolejny sezon w Interze Mediolan
  • Golkiper przedłuży umowę do czerwca 2023 roku
  • Słoweniec w przyszłej kampanii ma być zastępcą Andre Onany

Wkrótce oficjalne potwierdzenie

Przyszłość Samira Handanovicia była gorącym tematem wśród kibiców Interu, a także włoskich dziennikarzy. Kontrakt Słoweńca wygasa 30 czerwca, a wielu zastanawiało się czy klub zdecyduje się przedłużyć wygasającą umowę.

Handanović nie prezentował w obecnym sezonie zbyt dobrej formy. W 36 spotkaniach Serie A puścił 30, jednak często był krytykowany za swoje występy i popełnianie błędy. Wielu zarzucało mu błędne decyzje i brak dynamiki.

Fabrizio Romano donosi, że ostatecznie Samir Handanović zostanie w Interze na kolejny sezon. Golkiper przedłuży kontrakt o kolejny rok. W nadchodzącym tygodniu możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia tych informacji.

Do Interu Mediolan na zasadzie wolnego transferu latem ma dołączyć Andre Onana z Ajaksu Amsterdam, który ma zostać pierwszym bramkarzem. Słoweniec ma mu pomóc w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku, a także zastępować go w razie potrzeby.

Włoski dziennikarz informuje także, że w nadchodzących dniach władze klubu spotkają się z agentem Ivana Perisicia, aby porozmawiać o nowym kontrakcie.

Zobacz również: Dwie wersje nowej umowy dla de Ligta

Komentarze