Lecce podpisało kontrakt z trzecioligową gwiazdą

Hamza Rafia
Hamza Rafia IMAGO / Sportimage

Lecce potwierdziło transfer Hamzy Rafii. Koszt transferu tunezyjskiego pomocnika z trzecioligowej Pescary wyniósł milion euro. 24-latek podpisał z nowym klubem trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony.

  • Lecce sięgnęło po piłkarza z trzecioligowej Pescary
  • Hamza Rafia kosztował klub ze Stadio Via del Mare milion euro
  • Tunezyjczyk związał się z nowym zespołem trzyletnim kontraktem

Oficjalnie: Hamza Rafia nowym zawodnikiem Lecce

Lecce za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej pochwaliło się transferem. Na Stadio Via del Mare udało się sprowadzić Hamza Rafię z trzecioligowej Pescary za milion euro. Tunezyjski pomocnik związał się z nowym klubem trzyletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony.

Hamza Rafia był swego czasu dobrze kojarzony przez kibiców Juventusu, bowiem często znajdował się w szerokiej kadrze drużyny na mecze Serie A. W seniorskim zespole “Starej Damy” wystąpił zaledwie raz i udało mu się nawet wpisać na listę strzelców. A miało to miejsce w meczu Coppa Italia przeciwko Genoi.

19-krotny reprezentant Tunezji w minionej kampanii bronił barwy Pescary. Na trzecioligowych boiskach 33 spotkania, w których zdobył trzy bramki oraz zanotować aż 15 asyst. Był bez wątpienia jedną z największych gwiazd ubiegłego sezonu na tym poziomie rozgrywkowym.

Sprawdź także: AC Milan przejmie utalentowanego obrońcę Realu Madryt

Komentarze