Hamsik na żywo będzie śledził mecz Napoli – Atalanta

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Środowy mecz ligi włoskiej, w którym SSC Napoli zmierzy się z Atalantą BC, z trybun będzie śledził Marek Hamsik. Słowak pojawi się zatem na Stadio San Paolo po raz pierwszy od momentu, gdy rozstał się z ekipą z Kampanii, decydując się na transfer do Dalian Yifang.

Czytaj dalej…

Informacje na temat byłego piłkarza Napoli i jego obecności na środowym meczu potwierdził jego menedżer.

– Prawda jest, że mój klient będzie obecny na meczu Napoli – Atalanta. To będzie dla Marka wyjątkowe wydarzenie – mówił Juri Venglos w rozmowie z Radiem Kiss Kiss.

– Dla kibiców też będzie to ciekawy moment, bo będą mieli okazje zobaczyć byłego kapitana swojej ukochanej drużyny, który wpisał się do historii klubu, zdobywając wiele bramek – kontynuował agent piłkarski.

Warto zaznaczyć, że słowacki zawodnik legitymuje się dorobkiem 121 trafień w szeregach Azzurrich. Hamsika goni jednak Dries Mertens, który ma już 116 goli strzelonych dla Napoli.

– Jeśli rekord Marka zostanie pobity, to nikogo to nie zmartwi. To normalna kolej rzeczy. Jestem pewny, że Marek byłby szczęśliwy, gdyby Dries pobił jego wynik już w boju przeciwko Atalancie – rzekł Venglos.

Komentarze