Gwiazdor Napoli opuści hit z Milanem

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. PressFocus

Victor Osimhen doznał kontuzji mięśnia przywodziciela, w związku z czym nie zagra w zbliżającym się starciu z Milanem. Gwiazdor Napoli nie może być także pewny występu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

  • Victor Osimhen nabawił się kontuzji w trakcie zgrupowania reprezentacji
  • Napoli informuje o absencji swojego gwiazdora
  • Przerwa od gry może ostatecznie wynieść nawet kilka tygodni. Osimhena zabraknie w hicie z Milanem

Wielkie osłabienie Napoli

Napoli pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo Włoch, a także marzy o historycznym sukcesie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Droga do finału jest przejrzysta i napawa optymizmem – w ćwierćfinale neapolitańczycy zagrają z Milanem, a w półfinale zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu Benfica – Inter Mediolan.

Zanim dojdzie do starcia w Lidze Mistrzów, Napoli stanie naprzeciw Milanu również w Serie A. Do tego spotkania dojdzie już w najbliższy weekend. Lider włoskiej ekstraklasy ma spory problem, bowiem z udziału w hicie wypisał się Victor Osimhen.

Najskuteczniejszy strzelec Napoli doznał kontuzji mięśnia przywodziciela w trakcie zgrupowania reprezentacji. To ogromna strata, bowiem Nigeryjczyk jest w tym sezonie najjaśniejszą postacią ofensywy drużyny Luciano Spallettiego.

Okazuje się, że uraz może spowodować nawet kilkutygodniową absencję Osimhena, co wykluczy go z gry również w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Zobacz również: Latem wielki klub zarzuci sieci na Osimhena. “Wystarczy kwota między 120 a 130 mln euro”

Komentarze

Na temat “Gwiazdor Napoli opuści hit z Milanem