Gwiazdor Lazio traci cierpliwość. Rośnie szansa na nową umowę

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. Imago/Insidefoto

Sergej Milinković-Savić miał nadzieję na hitowy transfer w trakcie letniego okienka. Nie cieszy się on jednak zbyt dużym zainteresowaniem, co zwiększa szanse Lazio na zatrzymanie gwiazdora.

  • Sergej Milinković-Savić od lat marzy o hitowym transferze
  • Do tej pory Lazio stawiało jednak wygórowane żądania
  • Serb ma szanse odejść tego lata, natomiast nie budzi zbyt dużego zainteresowania

Kluby nie chcą gwiazdora Lazio?

Sergej Milinković-Savić w ostatnich latach jest jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w całej Serie A. Pomocnika cechują fantastyczne warunki fizyczne, skuteczność, siła uderzenia i kreatywność. W sezonie 2022/2023 zgromadził w Serie A dziewięć trafień oraz osiem asyst, czym znacząco pomógł Lazio w awansie do Ligi Mistrzów.

Serb od dawna marzy również o transferze do klubu z europejskiej czołówki. Do tej pory jednak rzymianie nie wyobrażali sobie sprzedaży gwiazdora i za każdym razem stawiali wygórowane żądania. Tym razem są jednak pod ścianą. Kontrakt reprezentanta Serbii wygasa w 2024 roku co oznacza, że w przypadku braku transferu już teraz, istnieje ryzyko straty 28-latka za darmo.

Milinković-Savić czeka na oferty, lecz na ten moment się nie pojawiają. Media sugerują, że w swoich szeregach widzą go włoskie kluby, natomiast nie doszło jeszcze do żadnych konkretów. Pomocnik ma nawet tracić cierpliwość, co automatycznie zwiększa szanse Lazio na przedłużenie kontraktu i zatrzymanie gwiazdora.

Zobacz również: Milan rezygnuje z transferu Kamady. Skupi się na gwieździe Villarrealu

Komentarze