Gwiazdor Interu otwarty na nową umowę

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Imago/Gonzales Photo/Tommaso Fimiano

Lautaro Martinez przyznaje, że doskonale czuje się w Mediolanie i jest otwarty na możliwość podpisania nowej umowy z Interem. Obecna obowiązuje jeszcze do połowy 2026 roku.

  • Lautaro Martinez jest otwarty na przedłużenie umowy z Interem
  • Obecna obowiązuje do 2026 roku, więc klub nie powinien się spieszyć
  • Argentyńczyk jest regularnie łączony z przeprowadzką do Premier League

Nerrazzuri zabezpieczą przyszłość swojej gwiazdy?

Lautaro Martinez od pewnego czasu jest absolutnym liderem ofensywy Interu Mediolan. Od początku obecnego sezonu fantastycznie dogaduje się z Marcusem Thuramem, z którym stworzył zabójczy duet prowadzący drużynę do kompletu punktów po czterech ligowych meczach.

Argentyńczyk regularnie jest łączony z przeprowadzką do Premier League. On sam nie wykazuje jednak zbyt dużego zainteresowania zmianą klubu. Jak sam przyznaje, świetnie czuje się w Mediolanie i jest otwarty na możliwość kontynuowania kariery w tym klubie. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2026 roku, więc do jego wygaśnięcia jeszcze wiele czasu. Martinez nie miałby jednak nic przeciwko, aby w najbliższym czasie został on przedłużony.

– Jestem otwarty na możliwość przedłużenia kontrakt. Będziemy rozmawiać z klubem, jestem w Mediolanie bardzo szczęśliwy. Wykazuję zainteresowanie kontynuowaniem kariery w Interze – wyznał argentyński napastnik.

Zobacz również: Pomocnik Interu z urazem. Opuści mecz w Lidze Mistrzów

Komentarze