Fiorentina dołączyła do walki o gwiazdora Bologni

Nicolas Dominguez
Nicolas Dominguez IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto

Nicolas Dominguez wzbudził zainteresowanie Fiorentiny. Argentyński pomocnik wcześniej był po słowie z Fenerbahce, jednak ten transfer nie dojdzie do skutku. Teraz to właśnie “Viola” wysunęła się na pole-position do pozyskania 25-latka grającego w Bologni.

  • Nicolas Dominguez nie może narzekać na zainteresowanie
  • 25-latek był łączony z Sevillą, Fenerbahce, czy Brighton
  • Jednak teraz Argentyńczykowi jest najbliżej do Florencji

Nicolas Dominguez w kręgu zainteresowań Fiorentiny

Portal “Football Italia” przekazuje, że Fiorentina dołączyło do walki o Nicolasa Domingueza. Argentyńczyk nie tak dawno uzgodnił warunki kontraktu z Fenerbahce, jednak ten transfer wysypał się praktycznie na ostatniej prostej. Teraz właśnie działacze ze Stadio Artemio Franchi są na dobrej drodze, aby pozyskać 25-letniego pomocnika.

Kontrakt Nicolasa Domingueza z Bologną wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku. Z uwagi, że zostało mu rok obowiązującej umowy, to zarząd ze Stadio Renato Dall’Ara chce jeszcze zarobić na jego odejściu. Nieoficjalnie mówi się, że usatysfakcjonuje ich oferta w wysokości 15 milionów euro.

11-krotny reprezentant Argentyny w minionym sezonie Serie A rozegrał 31 spotkań. Zdobył w tym czasie trzy bramki, a także zanotował dwie asysty. Od kilku sezonów udowadnia, że jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie Bologni.

Sprawdź także: Genoa potwierdziła transfer byłego zawodnika Sampdorii

Komentarze