Atalanta znalazła następcę Rasmusa Hojlunda?

Gustav Isaksen
Gustav Isaksen PressFocus

Portal “Get Football News Italy” cytuje portal “L’Eco di Bergamo”, z którego wynika, że Atalanta Bergamo znalazła już potencjalnego następcę Rasmusa Hojlunda. Tym piłkarzem jest Gustav Isaksen z Midtjylland. 22-letni Duńczyk znajduje się również na celowniku innych włoskich klubów oraz Arsenalu.

  • Latem Atalantę Bergamo może opuścić Rasmus Hojlund
  • Władze “La Dei” ponoć już rozglądają się za następcą napastnika
  • W ich oko wpadł Gustav Isaksen z Midtjylland

Gustav Isaksen zawita do Bergamo?

Atalanta Bergamo znana jest ze swojego dobrego skautingu. Wielokrotnie już pozyskiwali mało znanego zawodnika, po czym odchodził on za kilkukrotnie wyższą kwotę do innego klubu. Najnowszym tego przypadkiem jest Rasmus Hojlund. “La Dea” sprowadziła Duńczyka za 15 milionów euro i po zaledwie roku mogą zaakceptować ofertę Manchesteru United, która może sięgać nawet 60 milionów euro.

Władze Atalanty wydają się pogodzone z odejście 20-latkiem i już rozglądają się za jego następcą. Portal “Get Football News Italy” cytuje portal “L’Eco di Bergamo”, z którego wynika, że “La Dea” obserwuje Gustava Isaksena z Midtjylland. Jednak szefostwo z Gewiss Stadium będzie musiało stoczyć rywalizację o 22-latka z innym włoskimi zespołami, a także Arsenalem.

Gustav Isaksen w minionym sezonie rozegrał 45 spotkań w barwach Midtjylland. W tym czasie zdobył 22 bramki oraz zanotował dziewięć asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 22-letniego napastnika na zaledwie pięć milionów euro.

Sprawdź także: Milan obserwuje dwóch środkowych pomocników

Komentarze