Guardiola na pewno nie trafi do Juve, Sarri głównym celem

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Cały czas nieznany jest następca Massimiliano Allegriego w Juventusie FC. Według najnowszych doniesień włoskich mediów ofertę pracy w klubie z Piemontu otrzymał Josep Guardiola, mogąc zarabiać rocznie 20 milionów euro, ale ją odrzucił. Z kolei Chelsea FC wygląda na to, że aktualnie nie chce rozstawać się z Maurizio Sarrim.

Czytaj dalej…

Według informacji Eurosport sternicy Starej Damy naprawdę złożyli propozycję Hiszpanowi Guardioli, o czym swego czasu donosił Tuttosport. Niemniej menedżer Manchesteru City natychmiast odrzucił tę ofertę.

W związku z powyższym głównym celem władz Bianconerich stał się Włoch Sarri. Turyńczycy nawet nawiązali porozumienie ze stołecznym klubem, które miało polegać na tym, że Juventus nie musiał płacić odszkodowania za zatrudnienie trenera. Chelsea jednak wycofała się takich ustaleń.

Znany dziennikarz sportowy Alfredo Pedulla ze SportItalia poinformował jednak ostatnio, że były szkoleniowiec SSC Napoli spotkał się już z piłkarzami Juve, przekonując ich, że wkrótce zostanie nowym opiekunem turyńskiej ekipy.

Oficjalne ogłoszenie nowego trenera Juventusu ma mieć miejsce w czwartej lub piątek.

Komentarze