“Oferowałem Kvaratskhelię wielu klubom, ale bali się w niego zainwestować”

Kvicha Kvaratskhelia
Kvicha Kvaratskhelia Pressfocus

Kvicha Kvaratskhelia jest jednym z największych objawień sezonu 2022/23 w Serie A. Gruzin notuje znakomite występy w barwach Napoli, a media wskazują, jak świetny interes ubili Błękitni, decydując się na jego transfer. W wywiadzie dla Fabrizio Romano agent Gruzina przyznał, że oferował go wielu europejskim klubom.

  • Latem Kvicha Kvaratskhelia przeniósł się z Dinama Batumi do Napoli
  • Gruzin zanotował znakomity start w nowej drużynie i zachwyca kibiców i media swoimi występami
  • Agent zawodnika zdradził, że oferował go latem wielu klubom, ale poza Napoli nikt nie chciał mu zaufać

Napoli trafiło w dziesiątkę transferem Kvaratskhelii

Gdy w lipcu Napoli płaciło Dinamu Batumi 10 milionów euro za transfer Kvichy Kvaratskhelii, dla włoskich mediów był to ruch zaskakujący. Gruzin nie cieszył się zbytnią rozpoznawalnością ani popularnością, a wątpliwości budziła również cena. Wystarczyło kilkanaście meczów kampanii 2022/23, żeby 21-latek był wymieniany w gronie największych rewelacji sezonu.

Pomocnik regularnie notuje bramki i asysty, a Napoli prezentuje najlepszy futbol od lat. Agent piłkarza w wywiadzie dla Fabrizio Romano opowiedział o kulisach transferu swojego klienta. Jak przyznał, zaoferował jego usługi wielu europejskim klubom, jednak bały się one zdecydować na zapłacenie takich pieniędzy za zawodnika z Gruzji. 

– Zaoferowałem Kvaratskhelię wielu topowym klubom. Ich odpowiedzią była odmowa. Nie chcieli uwierzyć w zawodnika pochodzącego z Gruzji, co wskazuje na ich braki w skautingu – stwierdził agent piłkarza.

Po 16 meczach Kvicha Kvaratskhelia ma na koncie już osiem bramek i 10 asyst. Jest drugim najlepszym strzelcem i asystentem drużyny.

Komentarze

Comments 2 comments

Podobno nawet Inter go chciał i złożył szaloną jak na ich możliwości ofertę, w postaci dwóch zgrzewek zupek chińskich i talonu na zakupy na aliexpress. Marotta do dziś się zastanawia dlaczego została odrzucona. .😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Oferowany był również na pewno do memklubiku AC Memlan Memdiolan ale dyrektor sportowy Paolo Memdlini stwierdził, że mają na skrzydle Memssiasa, Saelmemekersa i na bramce Memgnana. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂