Empoli sięgnie po obrońcę z Serie B? Transfer na ostatniej prostej

Giuseppe Pezzella
Giuseppe Pezzella IMAGO / Nicolo Campo

Empoli jest bardzo blisko pozyskania Giuseppe Pezzelli z Parmy. Toskański zespół uzgodnił praktycznie wszystkie warunki osobiste z zawodnikiem. 25-latek urodzony w Neapolu zwiąże się z nowym klubem trzyletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Empoli bardzo szybko znalazło następcę Fabiano Parisiego
  • Lada moment do toskańskiego zespołu trafi Giuseppe Pezzella
  • 25-latek zwiąże się z nowym klubem trzyletnią umową

Giuseppe Pezzella zostanie zawodnikiem Empoli

Nicolo Schira za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że Empoli lada moment podpisze kontrakt z Giuseppe Pezzellą. 25-letni defensor zwiąże się z nowym klubem trzyletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Włoch jest traktowany na Stadio Carlo Castellani jako następca Fabiano Parisiego.

Giuseppe Pezzella ma dopiero 25 lat, a już w swojej karierze zwiedził całkiem dużo włoskich klubów. Kilka lat wcześniej był traktowany jako wielki talent ze szkółki Palermo, odgrywał kluczową rolę w młodzieżowych reprezentacjach, jednak w pewnym momencie jego piłkarski rozwój stanął w miejscu.

25-letni defensor minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Lecce. Dla klubu ze Stadio Via del Mare rozegrał 16 spotkań i nawet raz udało mu się zaliczyć asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia Pezzellę na 2,5 miliona euro.

Sprawdź także: Francuski klub chce przechwycić skrzydłowego Atalanty

Komentarze