Defensor z zaplecza Serie A zasilił szeregi Empoli

Giuseppe Pezzella
Giuseppe Pezzella IMAGO / Gruppo LiveMedia

Empoli potwierdziło transfer Giuseppe Pezzelli. Włoski lewy defensor związał się z toskańskim klubem trzyletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 25-latek minioną kampanię spędził na boiskach Serie A, bowiem był wypożyczony z Parmy do Lecce.

  • Giuseppe Pezzella został nowym zawodnikiem Empoli
  • 25-latek związał się nowym klubem trzyletnią umową
  • Włoch zastąpi w drużynie z Toskanii Fabiano Parisiego

Oficjalnie: Giuseppe Pezzella nowym zawodnikiem Empoli

Empoli za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdziło doniesienia sprzed tygodnia. Nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Paolo Zanettiego został Giuseppe Pezzella. 25-latek związał się z nowym zespołem trzyletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Giuseppe Pezzella w Empoli zastąpi Fabiano Parisiego. Utalentowany Włoch nie tak dawno został nowym zawodnikiem Fiorentiny. Wychowanek Palermo o miejsce w podstawowym składzie drużyny ze Stadio Carlo Castellani rywalizować będzie z Liberato Cacace.

25-letni defensor minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Lecce. Dla klubu ze Stadio Via del Mare rozegrał 16 spotkań i nawet raz udało mu się zaliczyć asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia Giuseppe Pezzellę na 2,5 miliona euro.

Sprawdź także: Doświadczony francuski golkiper wylądował w Salernitanie

Komentarze