Giroud po starcie sezonu w Serie A. “Milan jest prawie gotowy”

Olivier Giroud
Olivier Giroud fot. Imago / Alberto Lingria

AC Milan udanie zaczął nowy sezon w Serie A. Rossoneri wygrali z Bologną (2:0). Tymczasem po spotkaniu kilka zdań wyraził Olivier Giroud.

  • Udanie w nowy sezon wszedł AC Milan w poniedziałkowy wieczór
  • Olivier Giroud podzielił się swoją opinią po spotkaniu z Bologną
  • Francuz zaczął już strzelanie w nowej kampanii ligi włoskiej

Giroud podsumował mecz Bologna – Milan

AC Milan wywiązał się z roli faworyta w spotkaniu przeciwko Bologni. Jednocześnie drużyna potwierdziła swoje duże ambicje związane z tym, że chce namieszać nie tylko w lidze włoskiej, ale też na scenie europejskiej.

W poniedziałkowym starciu Olivier Giroud otworzył wynik rywalizacji, wykańczając akcję po strzale prawą nogą. Francuz nie krył zadowolenia z tego powodu.

Z pewnością jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu. Dobrze rozpoczęliśmy mecz, byliśmy skuteczni pod bramką, więc przy stanie 2:0 kontrolowaliśmy spotkanie. To nie było łatwe, więc jesteśmy bardzo zadowoleni, a jeszcze bardziej cieszy to, że Christian Pulisić strzelił gola w debiucie – mówił Giroud w rozmowie z DAZN.

– Znam Christiana bardzo dobrze, graliśmy razem, mamy dobry kontakt na boisku. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z innych nowych graczy, ponieważ bardzo szybko się zintegrowali – dodał piłkarz.

Wiemy, jak ważne jest dobre rozpoczęcie sezonu, więc to dobra odpowiedź, ale kampania będzie bardzo długa. Wiedzieliśmy, że inni wygrali i chcieliśmy pokazać, że Milan też jest prawie gotowy – uśmiechnął się Giroud.

Czytaj więcej: Milan dogadał się z napastnikiem. Nie jest on jednak głównym celem transferowym

Komentarze