Giroud nie myśli o końcu kariery. “Jestem zdeterminowany”

Olivier Giroud
Olivier Giroud IMAGO / Matteo Bottanelli

Olivier Giroud został bohaterem AC Milanu w wyjazdowym spotkaniu z Juventusem, który zakończył się zwycięstwem 1:0 Rossonerich po bramce właśnie Francuza. 36-latek po meczu przyznał, że chce jak najdłużej przywdziewać koszulkę Rossonerich.

  • Olivier Giroud pomimo 36 lat na karku wciąż jest skuteczny
  • Napastnik trafił do siatki w hitowej rywalizacji z Juventusem
  • Francuz po meczu zapowiedział, że chce jak najdłużej kontynuować karierę na San Siro

Giroud przeżywa drugą młodość, strzelił gola w meczu na szczycie

AC Milan w 37. kolejce Serie A mierzył się na wyjeździe z Juventusem. Spotkanie na szczycie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gości, a autorem jedynego gola w tym starciu był Olivier Giroud. 36-letni napastnik po meczu udzielił wywiadu, w którym opisał swoje wrażenia z tej potyczki i zabrał głos nt. przyszłości. Przypomnijmy, że Francuz niedawno przedłużył o kolejny sezon swój kontrakt z Rossonerimi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To nie był najlepszy mecz, ale jedna bramka wystarczyła do zwycięstwa. Zdobyliśmy gola i dobrze kontrolowaliśmy spotkanie. Trzy punkty były najważniejsze tego wieczoru – powiedział mediom Olivier Giroud po hitowym spotkaniu AC Milanu z Juventusem (1:0).

Staram się utrzymywać dobrą formę fizyczną, a mój umysł jest na miejscu. Mam determinację, aby kontynuować karierę na wysokim poziomie. Jeśli moje ciało wytrzyma, to będę grał jak najdłużej i zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc tej wspaniałej drużynie – dodał francuski napastnik.

Komentarze