Bologna dopięła ważny transfer. Wkrótce potwierdzenie

Giovanni Fabbian
Giovanni Fabbian IMAGO / AFLOSPORT

Giovanni Fabbian lada moment zostanie zawodnikiem Bologni. Koszt transferu utalentowanego środkowego pomocnika z Interu Mediolan wyniesie pięć milionów euro. “Nerazzurri” zastrzegli sobie prawo odkupu 20-latka za kwotę 12 milionów euro – informuje Nicolo Schira.

  • Giovanni Fabbian zostanie zawodnikiem Bologni
  • Transfer 20-latka z Interu będzie kosztował pięć milionów eurp
  • “Nerazzurri” zastrzegli sobie prawo odkupu pomocnika

Giovanni Fabbian zostanie piłkarzem Bologni

Wyjaśniła się przyszłość Giovanniego Fabbiana. Jak informuje Nicolo Schira, przeprowadzka utalentowanego pomocnika do Bologni jest praktycznie dopięta. Koszt transferu Włocha wyniesie pięć milionów euro. Mediolańczycy zastrzegli sobie prawo odkupu 20-latka za kwotę 12 milionów euro.

Giovanni Fabbian nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Włoski pomocnik był łączony z przeprowadzką do Salernitany oraz Udinese Calcio. Transfer do tego ostatniego klubu wysypał się na ostatniej prostej, ponieważ Inter nie potrafił dogadać się z Lazarem Samardziciem. Całą sytuację wykorzystała Bologna, która bardzo szybko porozumiała się z 20-latkiem.

Wychowanek Interu Mediolan minioną kampanię spędził na wypożyczeniu w Regginie. Na zapleczu Serie A rozegrał 37 spotkań, w których zdobył osiem bramek i zanotować jedną asystę.

Sprawdź także: Milan dogadał się z napastnikiem. Nie jest on jednak głównym celem transferowym

Komentarze