Giganci Serie A zainteresowani Argentyńczykiem z Udinese?

Serie A
Serie A

Pomocnik Udinese Calcio w osobie Rodrigo De Paula w ostatnim czasie był łączony z transferem do różnych klubów we Włoszech. Na dzisiaj jednak przyszłość Argentyńczyka nie została wyjaśniona. W każdym razie klub z siedzibą na Dacia Arena jest gotowy rozstać się z zawodnikiem, ale pod warunkiem, że pojawi się chętny, który wyłoży na transakcję 42 miliony euro.

Czytaj dalej…

Wczoraj światło dzienne ujrzała wiadomość, że chętne na pozyskanie piłkarza były takie kluby jak Inter Mediolan, czy Juventus FC. Wcześniej 26-letni pomocnik łączony był z przeprowadzką do AC Milanu, czy SSC Napoli.

Znaczny wzrost wartości

Przypomnijmy, że De Paul trafił do Udinese w lipcu 2016 roku z Valencii CF, kosztując wówczas zaledwie trzy miliony. Dzisiaj wartość zawodnika jest ponad 13 razy większa.

Ofensywny pomocnik ma kontrakt ważny z klubem z Udine do końca czerwca 2024 roku. Swoją umowę zawodnik przedłużył w sierpniu 2019 roku.

Dodajmy, że De Paul w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 35 meczach, w których strzelił siedem goli, notując również siedem asyst.

Komentarze