Giganci Premier League walczą o gwiazdę Interu

Alessandro Bastoni
Alessandro Bastoni fot. PressFocus

Inter Mediolan wciąż liczy na zatrzymanie Alessandro Bastoniego, którego kontrakt obowiązuje tylko do połowy 2024 roku. Nie będzie o to łatwo, bowiem włoski defensor trafił na radary gigantów Premier League – informuje “Fichajes”.

  • Alessandro Bastoni budzi ogromne zainteresowanie wśród klubów Premier League
  • Inter Mediolan negocjuje z nim warunki przedłużenia kontraktu
  • Jeśli nie uda się dojść do porozumienia, latem Włoch zostanie sprzedany

Inter ma poważnych konkurentów

Inter Mediolan nie chce popełniać kolejnych błędów i po nieudanej próbie zatrzymania Milana Skriniara pragnie szybciej dogadywać się ze swoimi zawodnikami. obecnie władze klubu pracują nad przedłużeniem wygasającego w 2024 roku kontraktu Alessandro Bastoniego. Nie będzie o to łatwo, gdyż Włoch budzi ogromne zainteresowanie na Wyspach Brytyjskich.

“Fichajes” informuje, że 24-latek trafił na radary Manchesteru United i Manchesteru City. Oba kluby planują poważne roszady w defensywie i poszukują latem jakościowych wzmocnień.

Od kilku miesięcy Inter negocjuje z Bastonim warunki nowej umowy. Do tej pory nie doszło do porozumienia w sprawie wysokości wynagrodzenia oraz długości współpracy. Jeśli nie uda się sfinalizować transakcji do lata, reprezentant Włoch powinien trafić na listę transferową. Obecnie wycenia się go na 55 milionów euro.

Zobacz również: Immobile zrealizował złożoną obietnicę

Komentarze