Giampaolo: Musimy wszystko zacząć od nowa

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Milanu Marco Giampaolo przyznaje, że “nie jest szczęśliwy” przed spotkaniem w Torino, ale zapewnia, że drużyna odłożyła już na bok rozczarowanie po ostatnich derbach z Interem.

Czytaj dalej…

– Jesteśmy świadomy tego, w jakim miejscu teraz jesteśmy. Zdaję sobie sprawę z tego, że musimy się poprawić. Nie jesteśmy teraz szczęśliwi, nikt nie jest. Pracujemy, aby być silniejsi i bardziej przekonywujący. Znam dobrze problemy zespołu, pracujemy nad znalezieniem rozwiązań – powiedział Giampaolo.

– Po derbach było rozczarowanie. Mamy obowiązek zacząć wszystko od początku i wszystko naprawić. To jest najważniejsze. Drużyna dobrze pracuje i odłożyła już na bok rozczarowanie porażką. Musimy zareagować i zacząć wszystko z nową determinacją – dodał.

Polski napastnik Krzysztof Piątek zdobył w tym sezonie tylko jednego gola. – Nie ma z nim problemu. Wszyscy musimy poprawić się w fazie ataku. Musimy pracować, aby wywalczyć czwarte miejsce – dodał.

– Torino to fizyczna i trudna drużyna, która ma w swoich szeregach indywidualności. Musimy pojechać do Turynu i rozegrać swoje spotkanie – dodał.

Komentarze