Mistrz Europy zostaje w Neapolu. Podpisał z klubem długoletni kontrakt

Giacomo Raspadori
Giacomo Raspadori IMAGO / Antonio Balasco

Giacomo Raspadori na początku lipca został wykupiony z Sassuolo przez Napoli za 26 milionów euro. Dziś mistrzowie Włoch pochwalili się, że oficjalnie związali się z utalentowanym napastnikiem pięcioletnią umową. Rudi Garcia o obsadę ataku może być spokojny.

  • Giacomo Raspadori kosztował Napoli 26 milionów euro
  • “Azzurri” podpisali z napastnikiem pięcioletni kontrakt
  • Mistrzowie Włoch mogą być spokojni o obsadę ofensywy

Oficjalnie: Giacomo Raspadori podpisał kontrakt z Napoli

Napoli za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej pochwaliło się kibicom, że podpisali umowę z Giacomo Raspadorim. Nowa umowa utalentowanego włoskiego napastnika z mistrzami Włoch będzie obowiązywała przez pięć najbliższych lat.

Giacomo Raspadori w minionym sezonie był tylko wypożyczony do Napoli. Jednak “Azzurri” zobowiązali się do wykupu 22-latka i zapłacili na początku lipca Sassuolo aż 26 milionów euro. Teraz mistrz Europy jest już pełnoprawnym zawodnikiem klubu spod Wezuwiusza.

Wychowanek Sassuolo należy do wszechstronnych piłkarzy. Może grać zarówno jako dziewiątka jak i na skrzydle. Luciano Spalletti dostrzegał to i co rusz wystawiał 22-latka na innych pozycjach, przy czym zaskakiwał przeciwników. Rudi Garcia zapewne też tak będzie korzystał z Giacomo Raspadoriego.

Sprawdź także: Genoa potwierdziła transfer byłego zawodnika Sampdorii

Komentarze