Genoa planuje pozyskać byłego zawodnika Interu Mediolan

Danilo D'Ambrosio
Danilo D'Ambrosio IMAGO / NurPhoto

Jak informuje Nicolo Schira, Genoa poważnie interesuje się sprowadzeniem Danilo D’Ambrosio. Były zawodnik Interu Mediolan dołączyłby do zespołu beniaminka Serie A na zasadzie wolnego transferu. W tej chwili dogadywane są warunki umowy, bowiem zawodnika oczekuje dwuletniego kontraktu.

  • Genoa planuje wzmocnić obronę doświadczeniem
  • Na celowniku beniaminka Serie A jest Danilo D’Ambrosio
  • Obie strony w tej chwili uzgadniają warunki umowy

Danilo D’Ambrosio zasili szeregi Genoi?

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę, lada moment Danilo D’Ambrosio może zasilić szeregi Genoi. W tej chwili doświadczony włoski defensor uzgadnia warunki umowy z beniaminkiem nadchodzącego sezonu Serie A.

Sześciokrotny reprezentant Italii obecnie jest zawodnik poszukującym klubu, po tym jak wygasającej umowy nie przedłużył z nim Inter. Obrońca był łączony z przeprowadzką do Cagliari, a także Lazio. Jednak 34-latkowi urodzonemu w Neapolu jest w tym momencie najbliżej Genoi.

Danilo D’Ambrosio przez wiele lat bronił barwy Interu. Jednak “Nerazzurri” postanowili nie przedłużać z nim wygasającej umowy. 34-latek w barwach tego zespołu rozegrał łącznie 284 spotkania we wszystkich rozgrywkach, strzelając 21 goli i zapewniając 20 asyst. Z zespołem zdobył Scudetto i dwa tytuły Coppa Italia.

Sprawdź także: Mistrz Europy wzbudził zainteresowanie Bologni

Komentarze