Genoa na remis z Cagliari

Serie A
Serie A Serie A

Gracze z Genui zremisowali z Cagliari 1:1. Tym samym gospodarze mogą znaleźć się w strefie spadkowej, jeśli Empoli pokona Torino.

Jak wyglądało spotkanie na terenie w Genui? W 12. minucie na uderzenie zdecydował się Criscito. Jego próba nie okazała się jednak wystarczająco precyzyjna.

Kilkanaście minut potem w dobrej sytuacji znalazł się Pandev. Na wysokości zadania stanął jednak Cragno i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Goście objęli prowadzenie kilka minut przed przerwą. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Pavoletti.

W 61. minucie Lapadula zdecydował się na uderzenie na bramkę Cagliari. Zabrakło mu precyzji i golkiper Cagliari nie musiał nawet interweniować.

Gospodarze dopięli swego kilka minut przed końcem tego spotkania. Do wyrównania, z rzutu karnego, doprowadził Criscito.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Warto jeszcze wspomnieć, w doliczonym czasie gry czerwoną kartką został ukarany Pezzella.

Genoa – Cagliari 1:1 (0:1)

0:1 Pavoletti 40′
1:1 Criscito 89′ (k.)