Gdzie oglądać za darmo Serie A? Transmisja w STS TV

Oferta promocyjna STS na Serie A
Oferta promocyjna STS na Serie A

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon ligi włoskiej, w którym nie zabraknie wielu pasjonujących meczów. Już w sobotę 19 sierpnia staruje nowa kampania Serie A, którą będziecie mogli oglądać w usłudze STS TV. Bukmachera oferuje taką możliwość specjalnie dla swoich użytkowników.

Serie A, gdzie oglądać?

Długo przyszło nam naczekać się na nowy sezon Serie A. Liga włoska startuje najpóźniej z Top 5 liga europejskich, ale zdaniem dziennikarzy i kibiców będzie warto. Zapowiada nam się wyrównana walka o scudetto, którego bronić będzie Napoli. Bukmacherzy największe szanse na triumf w sezonie 2023/24 dają Interowi Mediolan.

Dzięki usłudze STS TV będziecie mogli oglądać najbliższy sezon Serie A całkowicie za darmo! Jak to zrobić? Dostęp do niej uzyskasz spełniając dwa warunki – zarejestrujesz konto w STS z kodem promocyjnym CALCIO oraz postawisz dowolny zakład za minimum 2 zł.

Serie A, transmisja online

Dzięki usłudze STS TV będziecie mogli oglądać cały sezon włoskiej ligi za darmo. Wystarczy spełnić dwa niezwykle proste warunki, żeby móc cieszyć się transmisjami spotkań.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny CALCIO
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h (lub live) przed transmisją dowolny kupon za min. 2 zł
  3. Dostęp do transmisji meczów Serie A zostanie odblokowany

Co daje kod promocyjny STS CACIO? Dzięki niemu otrzymacie od bukmachera zakład bez ryzyka do 100 zł. Warto wykorzystać go właśnie na obstawianie spotkań ligi włoskiej. Co to oznacza w praktyce? Jeśli postawicie kupon, który okaże się przegrany, STS zwróci wam stawkę zakładu aż do 100 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze