“Gdybym robił wszystko dla siebie, już paliłbym cygara na wyspie”

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. PressFocus

Zlatan Ibrahimović mimo 41 lat nie podjął jeszcze decyzji o zakończeniu piłkarskiej kariery. Ostatnio szwedzki napastnik opowiedział o tym, że cały czas chce grać w piłkę nożną.

  • Zlatan Ibrahimović nie myśli jeszcze o zakończeniu piłkarskiej kariery
  • Szwedzki napastnik przekonywał w rozmowie ze Sport Mediaset, że koncentruje się na pomaganiu kolegom z zespołu
  • 41-latek jest podobno coraz bliżej powrotu do gry po kontuzji

“Chcę podzielić się swoim doświadczeniem”

Zlatan Ibrahimovic w ostatnim czasie leczy kontuzję. W każdym razie zawodnik nie zamierza jeszcze zawieszać butów piłkarskim na przysłowiowym kołku. Piłkarz wypowiedział się na ten temat w rozmowie cytowanej przez Sport Mediaset.

– Chcę każdego dnia z wielkim pragnieniem prezentować swój talent, ale nie jest to tylko sprawa osobista. Chcę podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, bo możliwość pomocy zespołowi to zupełnie inna sprawa – powiedział Zlatan Ibrahimović.

Wszystko nie musi zależeć ode mnie, chcę przekazać innym wszystko, co mam: jeśli moi towarzysze są w porządku, to ja też – kontynuował Szwed.

Jeśli wygramy jako drużyna, ja też będę w to zaangażowany. W tej sytuacji muszę też okazać wsparcie. To także moje wyzwanie, moim celem nie jest moje ego – przekonywał zawodnik.

Mam 41 lat, gram w Mediolanie i jestem na szczycie. Chcę zwracać uwagę na innych, jestem tu dla nich, nie dla siebie – zaznaczył piłkarz.

Gdybym robił wszystko dla siebie, już paliłbym cygara na wyspie. Jeśli mogę być przykładem i liderem, robię to – powiedział napastnik Milanu.

Czytaj więcej: Milan pracuje nad umową dla napastnika

Komentarze