Gattuso: Potrzebujemy serii zwycięstw

Gennaro Gattuso
Gennaro Gattuso fot. Grzegorz Wajda

SSC Napoli pokonał na wyjeździe Cagliari Calcio 1:0 w niedzielnym meczu Serie A. Gennaro Gattuso, trener drużyny ze Stadio San Paolo, powiedział, że jego zespół jest już na właściwej drodze.

Czytaj dalej…

– Potrzebujemy serii zwycięstw, aby powiedzieć, że już wróciliśmy. Ja na razie nie mam jeszcze zaufania do tej serii gier. Nadal musimy pamiętać, że jesteśmy na właściwej drodze, ale musimy na niej pozostać, poprzez ciężką pracę – powiedział Gattuso w rozmowie z Sky Sport Italia.

Ostatnio sporo spekuluje się o tym, że wielu zawodników Napoli nie chce podpisać nowych kontraktów. – Oni są zawodowcami. Nie liczy się to, czy ich umowy zostaną przedłużone, czy też nie. Mam szacunek do swoich piłkarzy i mógłbym dla nich przenosić góry, ale oni również muszą pracować dla mnie. Chcę, aby mieli szacunek do klubu, do swojego zawodu i kolegów z drużyny – podkreślił.

Napoli zajmuje ósme miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do miejsca gwarantującego udział w Lidze Europy. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Brescią Calcio.

Komentarze