Gasperini: Sassuolo to niebezpieczna drużyna

Gian Piero Gasoerini
Gian Piero Gasoerini fot. Grzegorz Wajda

Atalanta BC dzisiaj w ramach szóstej kolejki Serie A zaliczy kolejny mecz w delegacji, mierząc się tym razem z US Sassuolo. Przed tym spotkaniem głos zabrał szkoleniowiec teamu z Lombardii, mający nadzieję na kolejne zwycięstwo swoich podopiecznych.

Czytaj dalej…

– Zagramy kolejny mecz poza domem. Po tym spotkaniu wracamy już jednak na swój stadion, mam nadzieję, że z taką dyspozycją jak do tej pory – mówił Gian Piero Gasperini w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej.

– Rozgrywamy swoje mecze co kilka dni, co sprawia, że musimy pracować nad regeneracją. Ostatnio spotkanie z Romą dużo nas kosztowało, ale wierzę, że i tym razem zespół spisze się dobrze – zaznaczył Włoch.

– Rozgrywki ligowe są dopiero na początkowej fazie. Mamy swoje cel, które chcemy osiągać. Jestem na tej płaszczyźnie dobrej myśli – mówił opiekun Czarno-niebieskich.

– Sassuolo to bardzo dobra drużyna, która względem poprzedniego sezonu jest na pewno mocniejsza. Ma duży potencjał, a najskuteczniejszym strzelcem tej ekipy jest Domenico Berardi, na którego musimy uważać – powiedział Gasperini.

– Czeka nas bój z bardzo niebezpiecznym zespołem, więc będziemy musieli podejść do tego spotkania z ostrożnością – skwitował opiekun La Dea.

Komentarze