Gasperini: Musimy zagrać z Milanem jak z Juve

Serie A
Serie A

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnia potyczka w lidze włoskiej, w której Atalanta BC przed własną publicznością zmierzy się z AC Milanem. Niewykluczone, że będzie to bój, mający wpływ na to, która z drużyn zajmie na koniec sezonu miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, chociaż szkoleniowiec La Dea jest innego zdania.

Czytaj dalej…

– W pierwszym meczu z Milanem w tym sezonie nie zaprezentowaliśmy się najlepiej, więc mam nadzieję, że jutro będzie inaczej – mówił Gian Piero Gasperini w trakcie spotkania z dziennikarzami.

– Atalanta musi zaprezentować się lepiej, chociaż mam świadomość tego, że nie tylko my się ostatnio rozwinęliśmy, ale nasz najbliższy przeciwnik również – dodał Włoch.

– Takie mecze jak ten z Milanem są tymi, do których przystępujemy z dużym szacunkiem do rywala, uwagą i koncentracją – zaznaczył Gasperini.

– Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, to będzie konieczne, aby wygrać, bo Gennaro Gattuso w roli trenera spisał się bardzo dobrze – mówił opiekun Grifonów.

– To nie będzie na pewno decydujące spotkanie o tym, kto, jakie pozycje zajmie na koniec rozgrywek, ale musimy zagrać przeciwko Milanowi tak jak w Pucharze Włoch z Juventusem – powiedział Gasperini.

Komentarze