Transfer Zaniolo się oddala? Rozmowy wstrzymane

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo Pressfocus

Jedną z niewielu pozostałych dla Nicolo Zaniolo opcji na opuszczenie AS Romy jest przeprowadzka do ligi tureckiej. W ostatnich dniach Rzymianie byli w trakcie zaawansowanych negocjacji z Galatasaray w kwestii transferu Włocha. Redakcja La Gazzetta dello Sport przekazała, że wobec tragedii, jaka w poniedziałek dotknęła spory obszar Turcji, w postaci trzęsienia ziemi, rozmowy zostały wstrzymane. 

  • Nicolo Zaniolo został skreślony przez Romę i wypatruje okazji do odejścia jeszcze zimą
  • Jedną z niewielu pozostałych alternatyw są przenosiny do ligi tureckiej
  • Z powodu poniedziałkowego trzęsienia ziemi w Turcji rozmowy między Galatasaray i Romą zostały wstrzymane

Tragedia w Turcji rzutuje na działania Galatasaray

Poniedziałek przyniósł dramatyczne wydarzenia w Turcji. W części kraju doszło do poważnego trzęsienia ziemi, które pochłonęło wiele ofiar. Służby w godzinach popołudniowych informowały o przynajmniej 1500 ofiarach, jednak liczba ta prawdopodobnie jeszcze wzrośnie. 

Z tego też powodu, według dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport, negocjacje między Galatasaray i AS Romą zostały wstrzymane. Oba klubu były w nieustannym kontakcie ws. transferu Nicolo Zaniolo, który został już skreślony przez Wilki. Włoch poszukuje sposobów na opuszczenie Serie A, a jedną z alternatyw są przenosiny do ligi tureckiej. Tam wciąż nie zamknęło się jeszcze okienko transferowe.

Galatasaray gotowe jest wykupić Zaniolo, choć do porozumienia wciąż daleko. Zainteresowane pozyskaniem 23-latka jest również Fenerbahce, które znajduje się na razie w gorszej pozycji negocjacyjnej. Obecne zawieszenie rozmów nie oznacza całkowitego ich zerwania. Włodarze Galaty w obliczu tragedii, jaka dotknęła naród turecki nie chcą jednak na razie skupiać się na próbach pozyskania Nicolo Zaniolo.

Przeczytaj: Zaniolo z szansami na odejście. AS Roma negocjuje transfer

Komentarze