Napoli przechytrzy gigantów? Hiszpańska perełka łączona z Azzurrimi

Gabri Veiga
Gabri Veiga PressFocus

Gabri Veiga latem będzie jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Pomocnik Celty Vigo rozgrywa świetną kampanię, dzięki czemu skauci gigantów mają go w swoim notesie. SSC Napoli również wykazuje zainteresowanie 20-latkiem.

  • Gabri Veiga jest bacznie obserwowany przez SSC Napoli
  • Ofensywny pomocnik mógłby zastąpić Piotra Zielińskiego
  • Przyszłość reprezentanta Polski pod Wezuwiuszem nie jest pewna

SSC Napoli zakontraktuje Gabriego Veigę?

Według różnych doniesień mediów z Włoch i Hiszpanii, SSC Napoli jest poważnie zainteresowane pozyskaniem usług Gabriego Veigi w nadchodzącym letnim oknie transferowym z zamiarem odnowienia swojego środka pola i dodania kolejnych jakościowych graczy do projektu prowadzonego przez Luciano Spallettiego.

Azzurri mają na swoim celowniku młodego hiszpańskiego pomocnika, który stał się jednym z największych objawień tego sezonu La Ligi, dzięki swoim imponującym występom dla Celty Vigo. W 29 spotkaniach strzelił dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty.

Gabri Veiga znajduje się na radarze kilku wielkich europejskich klubów, takich jak Real Madryt, Manchester United, Chelsea, Manchester City i Newcastle United. Biorąc pod uwagę ten scenariusz, SSC Napoli byłoby skłonne zapłacić klauzulę odejścia Hiszpana, aby sprowadzić go latem.

Pomocnik ma klauzulę rozwiązania umowy w wysokości 40 milionów euro, co wydaje się bardzo niską kwotą za piłkarza z tak ogromnym talentem. 20-latek pokazał, że ma zdolność do zrobienia różnicy na najwyższym poziomie.

Komentarze