Gabigol wciąż w kręgu zainteresowania Młotów

Serie A
Serie A

Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że Gabriel Barbosa wciąż znajduje się na celowniku West Hamu United. Brazylijczyk jest aktualnie zawodnikiem Interu Mediolan, chociaż ostatnio był na wypożyczeniu Santosu FC.

Czytaj dalej…

Kłopotem w finalizacji transakcji może być jednak fakt, że władze Młotów nie wiedzą jak poradzić sobie z tym, aby Gabigol otrzymał pozwolenie na pracę na Wyspach Brytyjskich, co nie jest oczywistą sprawą.

Przypomnijmy, że Gabriel Barbosa trafił do teamu Lombardii za ponad 33 miliony euro latem 2016 roku, ale ogólnie okazał się dużym rozczarowaniem, notując w barwach Interu zaledwie jedno trafienie w 10 spotkaniach.

Uratować sytuację Gabigola mogło wypożyczenie do Benfiki Lizbona, ale w portugalskiej drużynie Brazylijczyk też się nie wyróżniał. Wygląda zatem, że na dzisiaj nie ma miejsca dla tego zawodnika w kadrze Luciano Spallettiego, więc decydenci Nerazzurrich planują sprzedać piłkarza.

W gronie klubów zainteresowanych pozyskaniem piłkarza, o czym informuje Sky Sport Italia, wymienia się CR Flamengo oraz West Ham. Sam zawodnik nie ukrywa, że jest chętny na grę w londyńskiej ekipie.

Komentarze