Gabbiadini: To będzie dla mnie bardzo emocjonalne spotkanie

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Sampdoria zagra na wyjeździe z SSC Napoli w sobotnim meczu 22. kolejki włoskiej Serie A. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Manolo Gabbiadiniego, nowego napastnika drużyny z Genui.

Czytaj dalej…

27-latek wrócił do Włoch w styczniowym okienku transferowym z Southampton FC. W Świętych grał od 2017 roku, kiedy to został pozyskany z SSC Napoli. Teraz czeka go powrót na Stadio San Paolo.

– Ten mecz z Napoli wiele dla mnie znaczy. Będzie dla mnie bardzo emocjonalny, ponieważ grałem dla tego klubu przez dwa lata, a także strzeliłem dla niego mnóstwo goli – powiedział Manolo Gabbiadini w rozmowie z oficjalnym kanałem YouTube Lega Serie A.

– Kiedy myślę o San Paolo, to pamiętam każdą niesamowitą eksplozję radości po strzelonym golu. To coś, czego nigdy nie zapomnę – podkreślił.

– To nie będzie łatwy mecz dla Sampdorii, ale wierzę w tę drużynę. Jeśli zaprezentujemy nasz styl, to wtedy możemy zranić każdego rywala. Myślę, że to będzie również interesujące spotkanie dla neutralnych kibiców, ponieważ obie drużyny mają jakość i bardzo dobrych napastników jak Arkadiusz Milik czy Fabio Quagliarella – zaznaczył.

Komentarze