Beniaminek Serie A spróbuje pozyskać piłkarza Realu Madryt

Reinier
Reinier IMAGO / Pressinphoto

Frosinone postara się w ostatnim dniu okienka transferowego pozyska Reiniera z Realu Madryt. Beniaminek Serie A jest gotowy wypożyczyć zawodnika, który nie znalazł uznania w oczach Carlo Ancelottiego. Potencjalna umowa między klubami nie będzie zawierała opcji wykupu – donosi Fabrizio Romano.

  • Reinier znalazł się na celowniku Frosinone
  • Beniaminek Serie A w ostatnim dniu okienka transferowego spróbuje pozyskać piłkarza z Realu Madryt
  • Potencjalna umowa między klubami nie będzie zawierała opcji wykupu 21-letniego Brazylijczyka

Reinier w kręgu zainteresowań Frosinone

Fabrizio Romano przekazuje zaskakujące informacje związane z Frosinone. Otóż beniaminek Serie A w ostatnim dniu okienka transferowego spróbuje pozyskać zawodnika prosto z Realu Madryt. Chodzi o Reiniera, który trafił na listę transferową “Królewskich”, bowiem nie znalazł uznania w oczach Carlo Ancelottiego.

W nadchodzących godzinach oba kluby będą prowadziły rozmowy w sprawie wypożyczenia utalentowanego Brazylijczyka. Potencjalna umowa między Frosinone a Realem Madryt nie będzie zawierała opcji wykupu wychowanka Flamengo.

Reinier w poprzednim sezonie reprezentował Gironę. W barwach tego hiszpańskiego klubu rozegrał na wypożyczeniu 18 spotkań. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować jedną asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia 21-latka na 2 miliony euro.

Sprawdź także: Reprezentant Belgii klubowym kolegą Łukasza Skorupskiego

Komentarze