Beniaminek sięgnie po piłkarza Juventusu? Przeprowadzone zostaną rozmowy

Kaio Jorge
Kaio Jorge IMAGO / Marco Canoniero

Frosinone w tym okienku transferowym chciałoby sprowadzić do zespołu Kaio Jorge’a z Juventusu. O ten transfer mocno zabiega Eusebio Di Francesco, który chce odbudować napastnika po ciężkiej kontuzji. Obie stroną wkrótce usiądą do rozmów – przekazuje Gianluca Di Marzio.

  • Frosinone celuje w Kaio Jorge’a
  • Na sprowadzenie Brazylijczyka mocno naciska Eusebio Di Francesco
  • Beniaminek usiądzie do rozmów z Juventusem w tej sprawie

Kaio Jorge może wylądować we Frosinone

Z informacji przekazanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że Frosinone jeszcze w tym okienku transferowym planuje sprowadzić napastnika. Celem beniaminka Serie A jest Kaio Jorge z Juventusu. Oba kluby wkrótce usiądą do rozmów, w których tematem będzie właśnie brazylijski napastnik.

Kaio Jorge miał z głowy praktycznie cały poprzedni sezon. 21-latek nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry na wiele miesięcy. Brazylijczyk już wrócił do pełnej sprawności, a w odbudowie chce mu pomóc Eusebio Di Francesco. To właśnie trener namawia działaczy Frosinone na ten transfer.

Wychowanek Santosu w barwach Juventusu wystąpił zaledwie 11 razy. Brazylijczyk wyceniany jest przez portal “Transfermarkt” na trzy miliony euro.

Sprawdź także: Fiorentina sprowadziła bramkarza z zaplecza Bundesligi

Komentarze