Beniaminek interesuje się reprezentantem Włoch

Alessio Zerbin
Alessio Zerbin IMAGO / Antonio Balasco

Frosinone jest poważnie zainteresowane sprowadzeniem Alessio Zerbina. Beniaminek Serie A już rozpoczął rozmowy z Napoli na temat włoskiego skrzydłowego. 26-latek miałby trafić na Stadio Benito Stirpe w ramach rocznego wypożyczenia – przekazuje Nicolo Schira.

  • Alessio Zerbin może wzmocnić szeregi Frosinone
  • Beniaminek Serie A już prowadzi rozmowy z Napoli
  • Włoch miałby trafić do nowego zespołu na wypożyczenie

Frosinone może wypożyczyć Alessio Zerbina

Jak wynika z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę, Frosinone jest gotowe pozyskać Alessio Zerbina. Włoski skrzydłowy miałby dołączyć do drużyny Eusebio Di Francesco w ramach rocznego wypożyczenia. Zdaniem włoskiego dziennikarza, beniaminek Serie A już prowadzi rozmowy z Napoli na temat 26-latka.

W tym momencie nie wiadomo czy mistrzowie Włoch zgodzą się na oddanie Alessio Zerbina w ręce innego zespołu. Reprezentant Włoch nie odgrywa ważnej roli w szeregach “Azzurrich”, ale z uwagi na kontuzję Chwiczy Kwaracchelii oraz potencjalnego odejścia Hirvinga Lozano, klub może zdecydować się na zatrzymanie skrzydłowego.

We Frosinone dobrze znają postać Alessio Zerbina. Włoch reprezentował barwy tego klubu w sezonie 2021/22. Wówczas rozegrał dla nich 32 spotkania, w których zdobył dziewięć bramek oraz zanotował dwie asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia zawodnika Napoli na cztery miliony euro.

Sprawdź także: Milan dogadał się z napastnikiem. Nie jest on jednak głównym celem transferowym

Komentarze