Nie tylko Leao. Milan chce przedłużyć także kontrakt z napastnikiem

Olivier Giroud
Olivier Giroud Pressfocus

Olivier Giruoud to drugi obom Rafaela Leao zawodnik, z którym władze Milanu chciałyby przedłużyć kontrakt. Najnowsze wiadomości w tej sprawie przekazał Fabrizio Romano. Zdaniem włoskiego dziennikarza negocjacje między obiema stronami wkrótce się rozpoczną.

  • Olivier Giroud w tym sezonie zachwyca formą strzelecką
  • Zarząd klubu jest zadowolony z gry Francuza i planuje zaoferować mu przedłużenie kontraktu
  • Obecna umowa napastnika wygasa wraz z końcem sezonu

Giroud zapracował sobie na nową umowę

Olivier Giroud został bohaterem meczu Milanu w 6. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rossoneri wygrali aż 4:0 z RB Salzburg, dzięki czemu zapewnili sobie drugie miejsce w grupie E. Autorem dwóch trafień był właśnie rosły Francuz, dla którego były to już odpowiednio siódme i ósme trafienie w tym sezonie.

Zarząd klubu jest zadowolony z pracy, jaką 36-latek wykonuje w tym sezonie na boisku i chciałby przedłużyć z nim współpracę. Takie wiadomości przekazał w czwartek Fabrizio Romano. Aktualna umowa Girouda wygasa wraz z końcem sezonu. Mimo zaawansowanego wieku snajper wciąż znajduje się w dobrej formie i regularnie trafia do siatki.

Negocjacje między obiema stronami powinny rozpocząć się wkrótce. Oprócz Girouda Milan stara się też dojść do porozumienia w kwestii przedłużenia umowy z Rafaelem Leao. Wydaje się, że negocjacje z Portugalczykiem będą o wiele dłuższe i trudniejsze, aniżeli w przypadku Oliviera Girouda.

Komentarze

Comments 6 comments