Napoli spróbuje pozyskać skrzydłowego Sassuolo

Armand Lauriente
Armand Lauriente Pressfocus

Napoli na półmetku sezonu utrzymuje się na pierwszym miejscu w lidze. Kibice mają nadzieję, że tak samo będzie na koniec sezonu. Dlatego też klub zamierza postarać się o dodatkowe wzmocnienia w zimowym oknie transferowym. Ekrem Konur przekazał, że na celowniku klubu znalazł się skrzydłowy Sassuolo – Armand Lauriente.

  • Napoli chce utrzymywać się dalej na szczycie Serie A
  • Błękitni planują postarać się w styczniu o kilka transferów
  • Jednym z głównych celów Napoli jest Armand Lauriente z Sassuolo

Francuz robi szybką karierę na włoskiej ziemi

Sezon 2022/23 jak na razie układa się dla Napoli wręcz bajecznie. Klub zagwarantował sobie wyjście z grupy Ligi Mistrzów, a w Serie A zajmuje pozycję lidera z przewagą już ośmiu punktów nad drugim Milanem. Kibice wierzą, że Błękitni są w stanie w obecnej kampanii sięgnąć po upragnione mistrzostwo Włoch. 

Włodarze klubu zdają sobie sprawę, że do końca sezonu pozostało jeszcze wielu meczów, a niektórym piłkarzom prawdopodobnie przydarzą się niewielkie dołki. Dlatego też planuje wzmocnić kadrę w zimowym oknie transferowym. Klub wytypował już jednego z kandydatów do transferu. Ekrem Konur przekazał, że na celowniku Napoli znalazł się Armand Lauriente. 

Francuz rozgrywa przyzwoity sezon w Sassuolo, choć nie zawsze jest pierwszym wyborem trenera Allessio Dionisiego. Jego postęp jest jednak na tyle zauważalny, że skrzydłowym zainteresowało się Napoli. 24-latek dopiero latem przeniósł się do Serie A z Lorient i może być trudno przekonać Sassuolo do tak szybkiego pozbycia się zawodnika. Mimo to włodarze Napoli postarają się ich do tego namówić. 

Na razie nie doszło jeszcze do oficjalnych rozmów w tej kwestii, jednak wystosowanie oferty za Lauriente wydaje się jedynie kwestią czasu.

U nas również: De Vrij podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

Komentarze