Obrońca Milanu opuścił zgrupowanie kadry z kontuzją

Theo Hernandez
Theo Hernandez Pressfocus

Theo Hernandez znalazł się na liście zawodników powołanych na wrześniowe mecze reprezentacji Francji z Austrią i Danią. Jak przekazali dziennikarze Sky Sports Italia niestety obrońca musiał opuścić je z powodu urazu mięśniowego. Lewy obrońca przejdzie badania w klubie, które pozwolą określić, jak poważny jest uraz.

  • Theo Hernandez udał się po meczu z Napoli na zgrupowanie kadry reprezentacji Francji
  • 24-latek opuścił je z powodu urazu mięśniowego, który zgłosił sztabowi medycznemu
  • Francuz przejdzie w klubie badania które określą ile potraw leczenie kontuzji

Uraz Hernandeza fatalną wiadomością dla Stefano Pioliego

Theo Hernandez w obecnym sezonie jest wciąż jednym z kluczowych zawodników dla Stefano Pioliego. Francuz nie opuścił od początku rozgrywek żadnego meczu, a na koncie ma już jedno trafienie i asystę. Dobra forma 24-latka nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Francji – Didiera Deschampsa, który powołał go na wrześniowe mecze z Austrią i Danią. 

Niestety złe wieści w poniedziałek przekazali dziennikarze Sky Sports Italia. Francuz zgłosił uraz mięśnia przywodziciela, z powodu którego opuścił zgrupowanie reprezentacji. Lewy obrońca wróci do klubu gdzie przejdzie kompleksowe badania pozwalające określić, jak poważna jest kontuzja i ile zajmie jej leczenie. Jego miejsce w kadrze zajął Lucas Digne. 

Uraz Theo Hernandeza to fatalna wiadomość dla sztabu szkoleniowego Milanu. 24-latek jest kluczowy dla trenera Pioliego, który nie wyobraża sobie bez niego wyjściowego składu. Do listy zawodników kontuzjowanych po meczu z Napoli dołączył także Davide Calabria. Włoch został zmieniony już w przerwie meczu. 25-latek doznał przeciążenia mięśni.

Przeczytaj: Włosi nie mają wątpliwości. Chelsea ruszy po gwiazdę Milanu

Komentarze