Ribery może zostać we Włoszech. Oferta rocznego kontraktu

Franck Ribery
Franck Ribery PressFocus

Franck Ribery prawdopodobnie nadal będzie występował na włoskich boiskach. Według włoskich mediów były reprezentant Francji prowadzi rozmowy z Hellas Werona.

  • Franck Ribery po opuszczeniu Fiorentiny cały czas pozostaje bez klubu i jest wolnym zawodnikiem
  • Doświadczony Francuz ma szansę kontynuować karierę na włoskich boiskach, bowiem jego zatrudnieniem zainteresowany jest Hellas Werona
  • Obie strony prowadzą rozmowy w sprawie podpisania rocznego kontraktu

Ribery z ofertą z Hellas Werona

Okno transferowe we Włoszech zostało zamknięte we wtorek, ale kluby nadal mogą podpisywać kontrakty z wolnymi piłkarzami. Takim jest właśnie Franck Ribery, który w poprzednim sezonie występował w Fiorentinie, ale nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającego kontraktu.

Ribery w ostatnim czasie trenował indywidualnie na obiektach Bayernu Monachium, korzystając z gościny mistrzów Niemiec. Na razie nie udało mu się jednak znaleźć nowego klubu, ale według informacji Sky Sport Italia poważnym kandydatem do jego pozyskania jest Hellas Werona.

Francuz po odejściu z Fiorentiny, w której spędził dwa ostatnie lata, nie ukrywał, że chętnie zostałby we Włoszech. Taką szansę może dać mu Hellas Werona, z którym prowadzi już rozmowy w sprawie kontraktu. Umowa 38-letniego z klubem ze Stadio Bentegodi miałaby obowiązywać do końca obecnego sezonu.

W poprzednim sezonie Ribery wystąpił w 29 ligowych spotkaniach na włoskich boiskach, zdobywając dwie bramki i dokładając do tego siedem asyst.

Zobacz także: Franck Ribery czuje się oszukany przez Violę

Komentarze