Franck Kessie przekonany o wygranej w derbach Mediolanu

Franck Kessie
Franck Kessie PressFocus

Franck Kessie przyznaje, że nie ma wątpliwości co do tego, że to Milan wygra derbowy pojedynek, który odbędzie się w ten weekend. Odniósł się też do Zlatana Ibrahimovicia, mówiąc, że Szwed na pewno podejdzie do wykonania jedenastki.

Derby między Milanem a Interem zostaną rozegrane w niedzielę o 15:00. Spotkanie to będzie miało kluczowe znacznie w kontekście walki o Scudetto w tym sezonie. Aktualnie liderem jest Inter, ale wyprzedza rywala zza między różnicą zaledwie jednego punktu.

Franck Kessie nie uważa jednak, by wynik najbliższego meczu miał zadecydować o tym, kto w końcowym rozrachunku zdobędzie mistrzostwo Włoch. – Wciąż jest wiele gier przed nami. Nie zmienia to jednak faktu, ze naszym celem jest wygranie derbów i awans na czoło tabeli. Spodziewamy się problemów, ale chcemy to osiągnąć – powiedział zawodnik Milanu.

Jesteśmy zgraną grupą zawodników, która dobrze czuje się mając przed sobą wyzwania. Ciężko pracujemy i mamy w sobie to przekonanie, że możemy sięgnąć w tym roku po Scudetto. We Włoszech możesz przegrać z każdym, nawet z ostatnim zespołem w tabeli. Podchodzimy więc do meczu z Interem tak samo jak do każdego innego, nie mając dodatkowych zmartwień – dodał.

Kessie zaznaczył przy tym, że w przypadku wywalczenia rzutu karnego do piłki w meczu derbowym na pewno podejdzie Zlatan Ibrahimović. – To on dostanie piłkę i na pewno zrobi z tego użytek – skwitował Kessie.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 21. lutego 2021 14:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze