Franck Kessie może wrócić do Serie A

Franck Kessie
Franck Kessie PressFocus

Franck Kessie jest łączony z powrotem do Serie A. Według prasy z Półwyspu Apenińskiego, były zawodnik Milanu może przeprowadzić się do… Interu Mediolan.

  • Franck Kessie przed tym sezonem dołączył do Barcelony
  • Pomocnik niezbyt dobrze wpasował się do zespołu z Katalonii
  • Włoskie media podają, że 25-latek może wrócić do Italii

Franck Kessie znowu zagości w Mediolanie, ale tym razem w Interze?

Choć dyrektor sportowy Barcelony Jordi Cruyff zapowiadał, że Franck Kessie nie jest na sprzedaż i zostanie na Camp Nou, to włoska prasa donosi, iż Iworyjczyk podczas najbliższego zimowego okienka transferowego może zostać wypożyczony do Interu Mediolan, co byłoby dość kontrowersyjnym ruchem, bowiem pomocnik w przeszłości przywdziewał trykot Milanu.

Dziennikarze “Corriere dello Sport” podają, że Franck Kessie za pośrednictwem swojego agenta miał zaoferować się “Nerazzurrim”, którzy podobno są zainteresowani jego sprowadzeniem. W grę najprawdopodobniej wchodziłaby czasowa transakcja z ewentualną opcją transferu definitywnego.

60-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej występuje w koszulce “Dumy Katalonii” od lipca 2022 roku. Środkowy pomocnik wówczas przeniósł się na Camp Nou za darmo po wygaśnięciu jego umowy z Milanem. 25-latek przed przejściem do “Rossonerich” występował dla Atalanty Bergamo.

Franck Kessie w 17 meczach trwających rozgrywek strzelił 2 bramki. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 35 milionów euro.

Komentarze