Fiorentina złożyła oficjalną ofertę za reprezentanta Chorwacji

Josip Sutalo
Josip Sutalo IMAGO / Crystal Pix

Fiorentina złożyła oficjalną ofertę za Josipa Sutalo. Włosi wyprzedzili tym samym konkurencję, która wciąż wstrzymuje się z wykonaniem pierwszego kroku. “Viola” zaoferowała Dynamo Zagrzeb za chorwackiego stopera 12 milionów euro informuje Fabrizio Romano.

  • Fiorentina złożyła ofertę za Josipa Sutalo
  • Włosi zaoferowali za Chorwata aż 12 milionów euro
  • 23-letni stoper również znajduje się na celowniku Ajaxu

Fiorentina daje 12 milionów euro za Josipa Sutalo

Fabrizio Romano za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że Fiorentina złożyła oficjalną ofertę za Josipa Sutalo. Klub ze Stadio Artemio Franchi zaoferował Dynamo Zagrzeb za reprezentanta Chorwacji aż 12 milionów euro. “Viola” dysponuje sporą sumą gotówki na nowego stopera, bowiem dopiero z klubu odszedł za 20 milionów euro Igor Julio.

Josip Sutalo nie może narzekać na brak zainteresowania. Nie tylko Fiorentina chce go pozyskać, ale również Ajax Amsterdam. Jednak to Włosi są krok przed holenderskim klubem, który wciąż wstrzymuje się z wykonaniem kroku w celu pozyskania Chorwata.

Josip Sutalo przez całą karierę związany jest z Dynamo Zagrzeb. W barwach tego klubu 8-krotny reprezentant Chorwacji rozegrał aż 83 spotkania. Sześciokrotnie udało mu się wpisać na listę strzelców, a także zanotować cztery asysty.

Sprawdź także: Nici z transferu Drągowskiego? Lecce finalizuje transfer bramkarza

Komentarze